8 mm 2 serinin birinci filmi olan Nicolas Gace nin başrolünü oynadığı filmin devamı niteliğinde erotik olarak çekilmiştir.

İzlemeden önce bir uyarı yapayım film +18 erotik içeriğe sahip olduğundan 18 yaşından büyüklerin izlemesi şiddetle tavsiye olunur.

Arkadaşlar filmleri izledikten sonra lütfen film hakkında yorumlarımızı yapalım sizler için bu kadar emek harcıyoruz emeklerimizin boş olmadığını görmek bizleri gururlandırıyor.

Konusu :İdeallere sahip bir politikacı olan David Huxley , çıplak şovların, gece kulüplerinin ve internet üzerinden canlı seksin çirkinliklerle dolu yer altı dünyasına girer. Ancak neleri kaybedeceğinin farkında değildir. Nişanlısı Tish ve göz kamaştırıcı genç model ile yaşadıkları şehvet dolu üçlü ilişki gizlice filme alındığında,

David, negatifleri vermek için yüklü miktarda para isteyen şantajcıyı bulmak için her şeyi göze alır. Ancak şantaj bir cinayetle sonuçlanır ve David kaçırılır. Tish, ya 5 milyon dolar fidyeyi ödemenin bir yolunu bulacak ya da nişanlısının bir zamanlar ümit vadeden kariyeri ve hayatı sonsuza dek çıkmaza girecektir..


2″ height=”322″>2″ height=”322″>

Reklamlar