film izle
Eski Erotik Türk Filmleri izle internetten seyret

Baştollerini Zerren Egeliler ile Aysel Tanju ve Aliye Raju nun paylaştığı film okadar eski ki filmin afişini bile bulamadım artık anlayın.

1970’dan sonra başlayan erotik film furyası Televizyon kanallarının açılması bile hızını kesmedi taki internet çıkana kadar internet çıktı furya sona erdi.

Bir çok ünlü Erotik türk filmlerinde rol aldı bunları örnek olarak Zerrin Egeliler,Aydemir Akbaş ve Hale Soygazi aslında daha bir çok isim sayabilirim.

Bir devir bu filmleri izleyerek büyüdü ozaman ki teknoloji ile çekilmiş filmler şimiki filmlerle arasında dağlar kadar fark olsada o devirde yaşayanlar halen bu eski erotik tük filmlerini arıyor.

Ne diyelim arayan mevlasınıda bulur belasınıda siz belenızı bulmayın diye filmleri yükledik siteye güle güle izleyin artık. Baştanda sölediğim gibi resimdeki film değil filmin adı minnoş herkeze iyi seyirler yorum yazmayı unutmayın arkadaşlar lütfen sizler için okadar uğraş veriyoruz.

İçimden geldi size bir güzellik daha yapayım filmin devamı niteliğinden yine zerrin egelilerin baş rolünü oynadığı bal badem filminide yayınlıyorum bu rakının üzerine bira yani cilası olsunn 🙂

Reklamlar