Raydan Çıkanlar – Deralied Filmi izle
Tür : Dram, Gerilim
Gösterim Tarihi : 26 Mayıs 2006
Yönetmen : Mikael Håfström
Senaryo : Stuart Beattie , James Siegel (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Peter Biziou
Müzik : Edward Shearmur
Yapım : 2005, ABD , 107 dk.
Oyuncular: Clive Owen (Charles Schine) , Jennifer Aniston (Lucinda Harris) , Vincent Cassel (Philippe Laroche) , Melissa George (Deanna Schine) , RZA (Winston Boyko) , Addison Timlin (Amy Schine) , Tom Conti (Elliot) , Xzibit (Dexter) , Giancarlo Esposito (Detektif Church) , David Morrissey (Sam) , Rachel Blake (Susan)

Filmin Konusu : Charles Schine evlidir ve hasta bir çocuğu vardır. Kızının tedavisi için para biriktirmesinin yanısıra monoton bir hayat sürmektedir. Bu sırada eline mükemmel bir kaçamak fırsatı geçmesine rağmen kararsızdır. Kaçamak yapmaktanda kendini alıkoyamaz.

İlk gecelerinde Philippe LaRoche adında bir katilin saldırısına uğramıştır. Bu olay üzerine hayatları alt üst olur. LaRoche ise evliliklerini kurtarmak isteyen çiftten para sızdırmaya başlamıştır. Zamanla bu miktar dahada artmaya başlar. Canına tak eden Schine ise bu işe bir dur demenin zamanının gelmişte geçiyor olduğuna karar verir. Gerilim ve maceranın bolbol işlendiği filmde Üstad Alfred Hitchcock’un temalarıda unutulmayıp işlenmiş.

tam ekran

Reklamlar