Not : Yayınları izlemek için play butonuna veya playerin ortasına tıklayınız.

Trabzonspor – Antalyaspor Maçı saat kaçta ?
Ziraat Türkiye Kupası’nda bugün ikinci yarı final karşılaşması yapılıyor. Türkiye Kupası’nda finalisti belirleyecek maçta Trabzonspor ve Antalyaspor karşı karşıya geliyor.

Trabzon Avni Aker Stadı’nda yapılacak karşılaşma iki takım için de büyük önem taşıyor. Süper Lig’deki konumları itibarıyle her iki takımın da çok daha yakın oldukları Ziraat Türkiye Kupası bu nedenle gerek Trabzon teknik direktörü Şenol Güneş, gerekse Antalyaspor çalıştıcısı Mehmet Özdilek bu sezon için başlıca hedefi haline gelmiş durumda.

TS teknik direktörü Şenol Güneş geçen hafta sonundaki lig maçından bu yana “Bizim için çok önemli” diye atıfta bulunduğu Ziraat Türkiye Kupası’nı oyuncularına hedef olarak göstermiş durumda. Galatasaray’ı eleyen Antalyaspor için ise yarı finale kadar geldiği ve böylesine önemli bir safhada kolay kolay vazgeçmek istemediği bir mücadele olacak. Trabzonspor-Antalyaspor karşılaşması TSİ 20:00’de başlayacak ve TRT 1’den naklen yayınlanacak. Karşılaşmanın orta hakemliğini ise Hüseyin Göçek yapacak.

Reklamlar